2010 yılından bu yana 300 m2 kapalı cimnastik salonumuzda , profesyonel antrenörlerimiz eşliğinde , 3 yaş ile 15 yaş arası çocuklarımıza ; temel cimnastik ,  artistik cimnastik , ritmik cimnastik ve bale eğitimi veren , bunun yanında yetişkinler için zumba   kursları düzenleyen bir kuruluş olarak hizmet vermekteyiz.

Spor yapan çocukların , özgüvenlerinin daha yüksek olduğu , yaşıtlarına oranla daha disiplinli oldukları , özellikle zamanımızda çok yaygınlaşan kötü alışkanlıklardan spor vasıtasıyla korundukları gerçeği herkes tarafından kabul edilmektedir .

Cimnastik sporu diğer tüm spor branşlarının temelini oluşturmaktadır . 3 – 4 yaşlarında yani çok küçük yaşlarda başlanabilen cimnastik  sporunda sporcular esneklik , çabukluk , koordinasyon , kondisyon  ve güç kazanma alanlarında  kendilerini geliştirebilmektedirler .  Bu sayede , 5. Sınıf düzeyine gelip sevdikleri bir diğer spor branşını seçmeleri durumunda , yaşıtlarından 1 adım değil 10 adım önde olacaklar ve eğer isterlerse profesyonel spor hayatlarına kısa sürede başlayabileceklerdir.

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!