2010 yılından bu yana 300 m2 kapalı cimnastik salonumuzda , profesyonel antrenörlerimiz eşliğinde , 3 yaş ile 15 yaş arası çocuklarımıza ; temel cimnastik ,  artistik cimnastik , ritmik cimnastik ve bale eğitimi veren , bunun yanında yetişkinler için zumba   kursları düzenleyen bir kuruluş olarak hizmet vermekteyiz.

Spor yapan çocukların , özgüvenlerinin daha yüksek olduğu , yaşıtlarına oranla daha disiplinli oldukları , özellikle zamanımızda çok yaygınlaşan kötü alışkanlıklardan spor vasıtasıyla korundukları gerçeği herkes tarafından kabul edilmektedir .

Cimnastik sporu diğer tüm spor branşlarının temelini oluşturmaktadır . 3 – 4 yaşlarında yani çok küçük yaşlarda başlanabilen cimnastik  sporunda sporcular esneklik , çabukluk , koordinasyon , kondisyon  ve güç kazanma alanlarında  kendilerini geliştirebilmektedirler .  Bu sayede , 5. Sınıf düzeyine gelip sevdikleri bir diğer spor branşını seçmeleri durumunda , yaşıtlarından çok çok önde olacaklar ve eğer  isterlerse , çok çalışarak profesyonel spor hayatlarına kısa sürede başlayabileceklerdir.

Sizi Arayalım

Akademik cimnastik Spor okulu olarak size 2018-2019 sezonunda da hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Akademik cimnastik olarak 3 -13 yaş grubu çocuklar için Temel Cimnastik eğitiminin yanı sıra ilerleyen dönemlerde altyapı ve yarışmacı olmak üzere Artistik Cimnastik eğitimi vermekteyiz.

16 yaş üstü bayanlara Zumba dersleri , uzman eğitmenimiz tarafından verilmektedir

300 m2 kapalı alanımızda sadece cimnastiğe yönelik olarak çalışma yaptığımız ve cimnastiğe özel aletlerle donatılmış alan dışında özel otopark ve velilerimizin rahat bir şekilde otururken çocuklarını izleyebileceği LCD ekran bulunan oturma alanımız da mevcuttur.

Dersler haftada en az 2 gün ve günde birer saat olacak şekilde, aylık ve dönemlik olarak planlanmaktadır.

Salonumuzda, her yaş ve seviyeye göre farklı gruplar aynı anda 3 veya 4 grup oluşturacak şekilde çalışabilmektedir.

Gruplar en az 3, en fazla 8 kişi olacak şekilde planlanmaktadır.

Hafta içi veya Hafta sonu tercihine göre planlama yapılabilmektedir.

Resmi tatiller ve pazartesi günleri  salonumuz kapalıdır.

Ders ücretimiz aylık veya dönemlik olacak şekilde alınmaktadır.

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!